Co všechno obnáší registrace a login u 1xbet?

1xbet login

Kdo a za jakých podmínek si může u sázkové kanceláře 1xbet založit účet? Co všechno vlastní login obnáší? Vysvětlíme si základní postupy u 1xbet.

1xbet login

Co všechno budete muset podstoupit v rámci registrace u 1xbet? Založení vlastního účtu a login jsou velmi jednoduché. Jak na to?


Potřebuju mít účet?

Ano, bez založení vlastního účtu nelze hrát. Jedná se o standardní postup u všech sázkových kanceláří. Bez jakékoli registrace si lze nejvýše vyzkoušet kasínové hry v tzv. demo režimu, kdy nehrajete za skutečné peníze.


Jak na založení účtu

U 1xbet k tomu budete potřebovat buď webové stránky, kam zadáte zemi původu a požadovanou měnu, případně si kvůli registraci zavoláte na telefonní číslo nebo ji vyřídíte přes 1xbet e-mailovou adresu. Celý proces lze zvládnout i prostřednictvím sociálních sítí.

Posléze odsouhlasíte podmínky kasina a necháte si ověřit věk. Posledním krokem je potvrzení e-mailu ze sázkové kanceláře. Celý proces vám tak zabere jen několik málo minut, nicméně samozřejmě nespěchejte, ať máte jistotu, že jste zadali korektní údaje a registrace bude dokončena. Otevření účtu je přirozeně bezplatné. Přihlašovací údaje budete dále využívat pro login na stránkách nebo v mobilní aplikaci.

Které údaje jsou při registraci povinné?

jméno a příjmení

e-mail

heslo (a jeho potvrzení)

stát

měna


Vklad

K tomu, abyste mohli hrát, je nutné si na účet vložit prostředky. Většina vkladových metod u 1xbet vyžaduje alespoň částku 1 EUR. Ne všechny vkladové metody jsou dostupné v dané lokalitě, proto si tuto skutečnost zkontrolujte předem.

Vstupní bonus 1xbet k vkladu dostáváte automaticky, určen je na sportovní sázky a musíte ho 3x prosázet. Pokud bonus nechcete, máte možnost se ho na vlastní žádost zříct. Požádat si musíte prostřednictvím technické podpory.


Věkové omezení

U hazardních her je vždy uvedeno věkové omezení, které je nutné dodržovat. Dáno je zákonem, v ČR podobně jako v řadě dalších států jste za nezletilého považován do 18 let věku. V některých zemích je hranice posunuta až na 21 let.


Porušení pravidel a možné uzavření účtu

Hráč si v první řadě smí vytvořit pouze jediný účet. Pokus o založení většího počtu registrací vede ze strany sázkové kanceláře 1xbet k postihu v podobě uzavření účtu. Podobná sankce vás čeká, pokud se pokusíte jakkoli podvádět, manipulovat s výsledky atd. Jestliže svůj účet nebudete využívat, v souladu s obchodními podmínkami vám bude po 3 měsících deaktivován.

Sebeomezující opatření

Pozastavit si můžete nechat účet dočasně (na až rok) i sami. Toto tzv. sebeomezující opatření využívají hráči jako účinnou prevenci před tím, aby nespadli do závislosti na hazardu, jestliže mají pocit, že už tráví sázením až příliš času. Seriózní sázkové kanceláře s podobným postupem vždy počítají a 1xbet není výjimkou. Toto nastavení je jedním z vodítek, jak poznat skutečně seriózního poskytovatele, který se ke své činnosti staví zodpovědně.