Které země jsou v 1xbet zablokované a jak se přihlásit?

1xbet link alternativo

Vlivem legislativních opatření jsou v sázkové kanceláři 1xbet některé země zablokované. Lze se přesto do 1xbet přihlásit? A jak? Známe podrobný návod.

 

1xbet zablokované země – jak se přihlásit

Sázková kancelář 1xbet přístup z některých zemí blokuje. Proč se to děje a je možné toto omezení nějakým způsobem obejít?

 

Licenční politika 1xbet v ČR

V Česku jsou stránky 1xbet zablokovány z rozhodnutí ministerstva financí dokonce už od roku 2017. Sázková kancelář se poměrně dlouho snažila si české hráče udržet, nicméně z pohledu současné legislativy provozovala nelegální aktivitu.

Odezva v podobě trvalého zablokování tak na sebe nakonec nenechala dlouho čekat. V současné době (6/2019) jsou již mimo provoz také alternativní adresy na jiných doménách, kterých si sázková kancelář zaregistrovala několik desítek od 1xBet1.com až po domény typu 1xBet107.com či 1xBet108.com.

Blokace je jedinou dostupnou pákou na nelegální weby, přestože rozhodně ne stoprocentně účinnou. Založení nových domén je otázkou krátkého okamžiku. Vymáhat za porušování zákona po provozovatelích pokuty je nicméně prakticky nereálné. Většina hazardních firem je registrovaná v zahraničí, často například na Kypru. Viac zde: win-clic.com/de/


Co mohou dělat čeští hráči

Stále ještě funguje možnost dostat se na web 1xbet prostřednictvím VPN softwaru. Ten dokáže zakrýt vaši IP adresu, systém tak nepozná, že pocházíte z České republiky a skrze blokaci projdete. Nicméně dle aktuálních informací již tato metoda není plně funkční, protože si po příchodu na web stejně nezvládnete založit svůj účet, který na hraní potřebujete.

 

Které země jsou zakázané a které povolené?

Dle následujícího seznamu si mohou na 1xbet zcela legálně zahrát hráči v těchto státech:

Albánie, Arménie, Angola, Argentina, Austrálie, Ázerbájdžán, Bosna, Bangladéš, Bulharsko, Bahrajn, Burundi, Burkina Faso, Bolívie, Brazílie, Britské Panenské ostrovy, Bělorusko, Pobřeží slonoviny, Kanada, Kongo, Chile, Čína, Kolumbie, Kongo, Česká republika, Dánsko, Alžírsko, Egypt, Etiopie, Gruzie, Ghana, Řecko, Grónsko, Hongkong, Chorvatsko, Maďarsko, Indonésie, Izrael, Indie, Island, Írán, Irák, Jordánsko, Japonsko, Keňa, Jižní Korea, Kuvajt, Kazachstán , Libye, Libanon, Maroko, Moldávie, Makedonie, Mexiko, Malajsie, Mosambik, Nigérie, Norsko, Nový Zéland, Omán, Peru, Filipíny, Polsko, Pákistán, Paraguay, Katar, Rumunsko, Rusko Srbský, Saúdská Arábie, Slovinsko, Súdán, Švédsko, Singapur, Somálsko, Švýcarsko, Thajsko, Tunisko, Turecko, Tchaj-wan, Tanzanie, Ukrajina, Uganda, Spojené arabské emiráty, Uruguay, Uzbekistán, Venezuela, Vietnam, Jižní Afrika, Zambie, Zanzibar a Zimbabwe.

 

Kde si zahrát

Chcete-li si tak zahrát v souladu se zákonem, musíte akceptovat výchozí podmínky a vybírat si sázkové kanceláře, které v ČR mohou působit, jelikož k tomu mají platné oprávnění. Které to jsou, to ve svém přehledu (tzv. whitelist) pravidelně na oficiálním webu zveřejňuje právě ministerstvo financí.