Sázejte jednoduše s mobilním telefonem díky aplikaci 1xbet

Aplicação móvel 1xbet

S mobilní aplikací 1xbet budete mít sázky (doslova) v kapse. K tomu, abyste mohli pohodlně hrát, provádět vklady či výběr v 1xbet stačí pouze mobilní telefon.

1xbet aplikace

Mezi sázkovými kancelářemi je běžnou možností díky rozvoji technologií také sázení přes mobil. Jak pohodlně sázet kdykoli a kdekoli s aplikací 1xbet?

Aplikace nebo mobilní verze webu

Máte-li telefon s připojením na internet, možná váháte, jestli je aplikace vůbec nutná a nestačila by vám „jen“ mobilní verze webu.

Ta je pro přístup optimalizovaná, takže do určité míry stačila, nenabízí však všechny funkce. Aplikace se používají z praktických důvodů: Poskytovatelé myslí na uživatele, kteří čerpají mobilní data. Množství přenesených dat je díky aplikaci nižší

Nutné je také si uvědomit, že oboje je optimalizováno primárně pro novější přístroje. Doporučuje se alespoň operační systém Android ve verzi 4.1 nebo vyšší. Vlastníte-li starší typ mobilního telefonu, nelze vyloučit chyby, nefunkčnost, stránky se mohou zasekávat atd.

Podporované systémy

Aplikace 1xbet je dostupná pro Android i pro iOS a je zdarma. Stahujte na iTunes a v Google Play. Jestliže vám po stažení a instalaci aplikace nefunguje, je možné, že je to z důvodu bezpečnostního nastavení vašeho zařízení. Pak budete muset aplikaci povolit do svého zařízení přístup.

Máte-li s chodem mobilní aplikace Bet365 stále problém, obraťte se s dotazem na technickou podporu 1xbet.

Je aplikace jenom pro smartphony?

Pokud nemáte k dispozici chytrý telefon, ještě můžete vyzkoušet aplikaci podporující javu.

Co aplikace nabízí

Pro hraní je 1xbet mobil app naprosto plnohodnotná. Zahrát si můžete jak veškeré kasínové hry, tak i realizovat sportovní sázky. Jen sportů je u 1xbet dostupných cca šedesát.

Rozhraní je velmi přehledně řešeno, na viditelném místě v horní části obrazovky se zobrazují promoakce a klasické menu s nabídkou jednotlivých voleb, jako je nastavení nebo historie sázek.

Vybrat si můžete s řady jazykových mutací podobně jako na webu, není nutné používat jen angličtinu. Celkem web i aplikace nabízejí cca čtyři desítky jazyků

Vklady a výběry

Vkládat prostředky lze prostřednictvím aplikace normálně, jinak byste si ostatně nemohli ani zahrát. Podobně se dají přes aplikaci 1xbet realizovat výběry peněz, nejsou ale dostupné všechny možnosti jako u vkladů.

Aplikace je tedy pro vkládání i výběr prostředků velmi dobře použitelná, navíc její výhoda tkví v tom, že vám umožní realizovat transakce rychle, a to ať jste právě doma nebo kdekoli na cestách.


K čemu slouží 1X Promo app?

Jedná se o speciální aplikaci, která hráčům umožňuje si dokupovat promo kódy. S nimi si můžete potom zajistit pohodlnější sázení.

 

K čemu slouží aplikace 1xWin?

Tato aplikace není určena pro mobilní zařízení, ale pro běžné počítače. Sázení na PC zpřehledňuje. Fungovat vám bude s operačním systémem Windows Vista nebo novějším.